Üye BİLGİLERİ

Firma Adı ÖZDEMİR MODEL KALIP DÖKÜM YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres YILDIRIM BEYAZIT CAD. NO:90 ARNAVUTKÖY-İSTANBUL
Web Sitesi www.ozdemirmodel.com
Faaliyet Konusu

TEKNE TAMİR HİZMETLERİ VE GEREÇLERİ - (TEKNE DONANIM VE AKSESUARLARI)

Markalar Özdemir Teknoloji
Firma Tanıtımı

Merhaba,

 

Özdemir Model olarak, başta döküm ve kompozit modellerinde ve döküm yedek parçada başlıca firmaların çözüm ortağıyız. Deneyimli kadromuz ve 16 adet (8000mm*4000mm*1500mm 5 eksen’den başlayan tezgah parkuru) CNC tezgahımız ile firmanızın model ve döküm yedek parça konusunda çözüm ortağı ve partneri olmak isteriz.

 

Bünyemizde bulunan 150kg indüksiyon ve 300kg alüminyum ocağı ile döküm, yedek parça, ve talaşlı imalat yapabilmekteyiz.

 

1993 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki tecrübe ve bilgi birikimimizi, teknoloji ve inovasyon ile birleştirdik. Özdemir Teknoloji olarak, kalite kontrol ve tersine mühendislik uygulamalarınız için, HyperScan DX cihazımız ile proje veya parça bazlı, günlük ölçüm-tarama ve raporlama hizmeti sunmaktayız.

 

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Aşağıda belirtmiş olduğumuz youtube linkimizden ölçüm-tarama ve raporlama hizmetlerimizle alakalı videoları izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC2tFJnanElmdWVbVzzmW5zA

 

Ölçüm/Tarama hizmetimizin yanı sıra bizler, projeleriniz ile uyumlu olarak; İleri Teknoloji 3D Tarama Cihazlarının satışını da yapmaktayız.Cihazlarımızı daha yakından tanımak ve incelemek için www.ozdemirteknoloji.com.tr adresinde web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmanızı incelediğimizde, projelerinizin boyut ve içeriğini göz önünde bulundurarak, cihazlarımızın firmanıza büyük ölçüde katkısı olacağını düşündük. Dilerseniz birebir ücretsiz uygulama (demo) için firmanızda sizleri ziyaret edebiliriz.

Referanslarımıza ekte bulunan tanıtım dosyamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Özdemir Model firmamızı da daha yakından tanımak için, www.ozdemirmodel.com adresinden web sitemizi ziyaret edebilir,

Linkedin (ozdemirmodel)/ Facebook (ozdemirmodel)/ Twitter (ozdemirmodel)/ Instagram (ozdemirmodel) sayfamızdan ve Youtube kanalımızdan da firmamızı inceleyebilirsiniz.

Fiyat teklif taleplerinizi bekler,

 

İyi çalışmalar dilerim.

 

Yetkili YILMAZ ÖZDEMİR
Telefon 0212 544 55 44
Faks 0212 544 45 62
E-posta info@ozdemirmodel.com