Üye BİLGİLERİ

Firma Adı BOSFOR ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres UZUNÇAYIR CAD. TAŞOCAĞI SOK. NO:1 D:11/12 HASANPAŞA-KADIKÖY/İSTANBUL
Web Sitesi www.bosforelektronik.com
Faaliyet Konusu

YELKENLİ TEKNELER - (TEKNE İTHALATI)

Markalar Orolia Group(Kannad Marine,Mcmurdo)
Firma Tanıtımı
Bosfor Elektronik, 1996 yılında gemi elektroniği ile ilgili seyir ve haberleşme sistemlerinin satış, servis ve montajı konularında yaklaşık olarak 25 senelik deneyimli firmamız elemanlarının tecrübesiyle kurulmuştur.
Kannad Marine, Headway ve sm electrics firmaları gibi elektronik seyir ve haberleşme cihazları üretiminde dünya çapında lider kuruluşların Türkiye mümessili olarak bu firmaların uluslararası tüm normlara uygun ürünlerini, tecrübeli kadromuz ile hizmetinize sunuyoruz.

Kalite, en gelişmiş teknoloji, kullanım kolaylığı, satış sonrası teknik servis desteği ve uzun yıllar sorunsuz performans gibi çok önemli olduğuna inandığımız bu etkenleri makul fiyat ile birleştirerek yaptığımız değerlendirmeler neticesinde, seyir ve haberleşme cihazlarının tarafımızdan temini konusunda fiyat açısından farklı firmalar ile rekabet edebilecek kapasitedeyiz. Yine bu amaçla İstanbul Serbest Bölge'de faaliyetlerimize benzer firmalara karşı fiyat avantajı, hızlı ithalat ve ihracat yapabilmek amaçlı olarak devam etmekteyiz.

Hepsi tarafımızdan denetlenen eğitimli teknisyenlerimiz başta olmak üzere, deneyimli kadromuzla bugüne kadar yerli, yabancı gemi acenta ve armatörlerinin beğenisini kazanmış satış ve servisimizle hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
 
Yetkili TURGUT KARADENİZ
Telefon 0216 327 34 67-3 lines
Faks 0216 3273470
E-posta info@bosforelektronik.com