Üye BİLGİLERİ

Firma Adı KCN MARİN DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres Müskebi Mah. Kapuz Cad. No:13/A2 Bodrum/Muğla
Web Sitesi www.u-dek.com.tr
Faaliyet Konusu

TEKNE TENTE VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ - (TEKNE DONANIM VE AKSESUARLARI)

Markalar U-dek
Firma Tanıtımı

KCN Marin 2018 yılında kurulmuş olup bünyesine U-DEK’in Türkiye distribütörlüğünü alarak marin sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. KCN Marin Türkiye marin sektörünü pazarın en yenilikçi ve sektördeki gelişmelere uygun olarak üretilen ürünler ile buluşturmak ilkesi ile kurulmuş olup bu yönde çalışmalarına devam etmektedir.

U-DEK® tik görünümü ve yüksek performansi ile tüm deniz araçlarında kullanılabilen güverte kaplama uygulamasıdır.

 

U-DEK® güverte kaplama mükemmel görünümü ve yüksek beğeni performası ile motoryatlardan yelkenli teknelere, sürat teknelerinden botlara ve tüm özel üretim teknelerde kullanılabilen güverte kaplama uygulamasıdır.


U-DEK® ürünleri küresel bir PE/EVA üreticisi olan Yeni Zelanda’lı Ultralon® grubu tarafından amacına en uygun şekilde yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Sıkı bir şekilde kontrol edilen üretim süreçleri,dikkatli hammadde seçimi,üst düzey teknik uzamanlık ve en son teknoloji ve ekipman kullanımı ile kullanıcılara ürün kalitesi ve güvenilirlik sunmamızı sağlar.


U-DEK® kapalı gözenek PE/ EVA’dan üretilmekte olup; her koşulda yüksek rahatlık ve mükemmel tutuş sağlar. Suyu emmeyen yapısı ve kaymaz yüzeyi sayesinde kullanıcılarından yüksek beğeni almaktadır.

Yetkili TARCAN KAÇAN
Telefon +905356248008
Faks
E-posta tarcankacan@gmail.com