Üye BİLGİLERİ

Firma Adı TREND MARİN - OKTAY ÖNAL
Adres Ferhatpaşa Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, YEDPA Ticaret Merkezi F Caddesi No: 121-122 ATAŞEHİR, ,STANBUL
Web Sitesi www.trendmarin.com
Faaliyet Konusu

ELEKTRİK SİSTEMLERİ - (TEKNE DONANIM VE AKSESUARLARI)

HAVALANDIRMA, ISITMA, İKLİMLENDİRME SİST - (TEKNE DONANIM VE AKSESUARLARI)

JENERATÖRLER - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

TEKNE TENTE VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ - (TEKNE DONANIM VE AKSESUARLARI)

Markalar Sterling power, Simarine, Webasto, Spectra, Seasmart, Desslator, Engel, Diko Marine, Das Energy, Schmid Pekintaş, Sealand, Waeco, MTO, Fıscher panda, Sonnenscheın, Odyssey, Exide, Optima, Fiamm,
Firma Tanıtımı

Trend Marin ;

Marin ve Otomotiv pazarları için ürün ithalatı, satışı ve satış sonrası hizmetlerini yapan bir firmadır. Trend Marin ayrıca tüm bu süreç için, firmalara ve çalışma ortaklarına danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Satış ve teknik ekibimiz, tekne veya aracınız için ihtiyacınız olan ürün veya hizmeti, alternatifler arasından “önceliklerinize” göre belirler ve size teklif eder. Onayınız sonrasında ise, ürünlerin manuallerine uygun olarak montaj yapılmasını sağlar. İhtiyacınız olan her an ise yanınızda olarak gerekli satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirir.

Aynı işi yapıyor gibi gözüken, farklı fiyattaki onlarca ürün ve hizmet sağlayıcı firma arasında aklınızın karıştığını biliyoruz. Esas olarak, doğru teknik bilgiye, ürünün size ne sağladığını tam olarak öğrenmeye, açıklığa ve güvene ihtiyaç duyduğunuzun farkındayız. Zamanınızın ve vereceğiniz paranın değerini biliyoruz. Bu nedenle ihtiyacınız olan ürünleri veya hizmetleri size, “Güvenilir ve Kaliteli” hizmet veren, tek bir noktadan sağlamak istiyoruz. Alternatiflerler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulmak ve onu size izah etmek bizim işimiz.

Yetkili OKTAY ÖNAL
Telefon 0216 371 15 55
Faks
E-posta oktay@trendmarin.com