Üye BİLGİLERİ

Firma Adı TRANSDIESEL S.L. TURKEY LIAISON OFFICE
Adres EVLİYA ÇELEBİ MAH. KÜME SOK. NO: 2 - B D: 23 TUZLA-İSTANBUL
Web Sitesi www.transdiesel.com.tr
Faaliyet Konusu

İÇTEN TAKMA MOTORLAR - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

JENERATÖRLER - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

MOTOR AKSESUARLARI - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

ŞANZIMANLAR - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

Markalar JOHN DEERE, SEA ENERGY
Firma Tanıtımı

Firmamız, Türkiye ile birlikte İspanya, Portekiz, Fas, Moritanya ile birlikte toplamda 5 ülkede daha John Deere Güç Sistemleri ürünlerinin distirbütörüdür.

Sorumlu olduğu bölgelerde geniş stok yelpazesi ile müşterilerine hem mühendislik hem de tedarik anlamında hızlı ve ekonomik çözümler sunan Transdiesel S.L. firmasının Türkiye şubesi Tuzla/İstanbul bölgesinde yer almaktadır.

Marin ürün grubu olarak ta RCD II, IMO Tier II, Epa Tier 3, IWW  sertifikalı ve Klas Onayına sahip ürünlerimizle 750 hp’e kadar hem sabit devirli hem de değişken devirli orjinal marin motorlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

John Deere ürün gruplarına ait broşürlerimizi info@transdiesel.com.tr adresimizden talep edebilir, Tuzla’da bulunan ofisimize gelerek misafirimiz olabilir, yeni  veya devam eden projelerini görüşmek üzere tesislerinize davet edebilirsiniz. Sizlerle tanışmak, projelerinizde beraber  çalışmak  için heyacan duyuyoruz.

Ürünlerimiz ve şirketimiz hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilir, talepleriniz için info@transdiesel.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Yetkili MEHMET EMRAH KÜÇÜKAKÇA
Telefon +905309546781
Faks
E-posta info@transdiesel.com.tr