Üye BİLGİLERİ

Firma Adı ERKAB KABLO-ERKAB DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres MERSİNLİ MAH. 2821 SOK. NO: 88/ B KONAK - İZMİR
Web Sitesi www.erkab.com.tr
Faaliyet Konusu

ELEKTRİK SİSTEMLERİ - (TEKNE DONANIM VE AKSESUARLARI)

Markalar ERİŞİM KABLO,ERKAB KABLO,SEAMARINE CABLE
Firma Tanıtımı


Şirket Profili

 

2006 yılında İstanbul / İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan ERİŞİM Kablo, 2000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. 2015 yılında kurulan ERKAB Dış Ticaret A.Ş., ERİŞİM Kablo A.Ş.'nin merkezi olarak İzmir'de faaliyetlerini sürdürmektedir. ERİŞİM Kablo, marin tipi kablolar, kontrol- sinyal kabloları, veri iletişim kabloları, koaksiyel ve standart dışı özel kabloların üretiminde faaliyet göstermektedir. Son yıllarda tekne ve yat üretiminin gelişmesi nedeniyle ERİŞİM Kablo, bu doğrultuda kalite onaylı sertifikalar ve stok çeşitliliği ile kendini geliştirmiştir. Firmamız, kaliteli yönetim ekibi, genç, dinamik ve profesyonel çalışan birikimi ile kaliteli, etkin ve tam zamanında üretim hedefini belirlemiş ve bu hedefler doğrultusunda ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazanmıştır.

 

Şirketimizin ihracat faaliyetleri Dış Ticaret Departmanımız çerçevesinde devam etmektedir. Tüm dünyaya ürün gönderme kapasitesi ve sorumluluğuna sahip olan dış ticaret organizasyonumuz, kabul edilebilir süreler içinde en iyi hizmeti ve stok politikası çerçevesinde çalışma fırsatı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu açıdan özellikle Avrupa, Orta Doğu, Asya pazarlarına hizmet vermekte olup, markamız da birçok bölge ve ülkede kaliteli ürünler ve hızlı hizmet stratejisi çerçevesinde tanınmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektör temsilcileri;

-Tershaneler,

-Deniz malzeme tedarikçileri,

-Deniz elektrik tedarik şirketleri,

-Deniz mühendisliği şirketleri,

-Deniz ticaret şirketleri …… vb.

 
Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmak için firmamız; aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanarak vizyonunu geliştirmeyi başarmıştır;


 

 

-Türk Loyd

-TSE

-ISO

-CE

-Bureau Veritas

-RINA

-ROHS (hammadde sertifikası).

Firmamız, üretimde ve ar-ge de temiz çevre bilincine, insan sağlığına ve uluslararası standartlara öncelik vermektedir. Ar-Ge departmanımız, müşteri taleplerini belirlemek ve çözmek için sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda birçok müşterinin sorunları çözülmüştür. Bu arada; hangi tür kablo da uzmanlaşmış olduğumuzu da  önemle belirtmek isteriz;

- Deniz Kabloları,

- Gemi kabloları (halojensiz kablolar),

- Esnek Kablolar,

- PUR Kabloları,

- Özellikle vinçler için yassı kablolar,

- Özel kablolar,

- Endüstriyel tip kablolar,

- Petrol ve Gaz Endüstrisi için enstrümantasyon kabloları… vb.


Değişen dünyamızdaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun maliyetli ürünler sunmayı hedefleyerek üretim yelpazemizi sürekli genişletiyoruz. İlkemiz; koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

 

Saygılarımızla,

 

 

 

İletişim bilgileri:

 

ERKAB DIŞ TİC.LTD. ŞTİ.

ADRES: Mersinli Mah.2821 Sok.No:88/B Konak-İZMİR-TÜRKİYE

TEL: 00 90232486 95 62

FAKS: 00 90232486 95 69

Cep: 00 90545312 68 08

E-posta: info@erkab.com.tr

WEB: www.erkab.com.tr           

          www.erisimkablo.com.tr

Yetkili EMRE UŞAREL
Telefon 0232 486 95 62
Faks 0232 486 95 69
E-posta info@erkab.com.tr